Bugün 3. kez yinelediğim ve…

Gladyo’nun bana nasıl bir kumpas kurduğunu tane tane açıkladığım, Suçsuzluğumun gün gibi ortada olduğu dilekçe… Benim gibi adama o yafta yapıştırılmaz. Bu şerefsizlikten başka bir şey değildir. Hayatı boyunca tanıdığı kişilere iyilik dışında bir şey yapmamış, kimseden çıkar sağlamamış adama “KADIN SATICISI” diyebilmek, ancak böyle bir zihniyete sığar zaten… Cumhuriyet Savcıları kapılarını kilitliyor sizin yüzünüzden! Bu mu savaş dediğiniz şey! Siz anlasanız da anlamasanız da… K-A-Y-B-E-T-T-İ-N-İ-Z-! Çocukluğumdan bu yana yaptığınız telkinlerin hiç bir tanesinde bile başarıya ulaşamadınız! İşte Adana 25. Asliye Ceza Mahkemesi’ne verilen dilekçe! Nasıl iftira atıp nasıl şerefsizlik yaptığınızın kanıtı!

Kabul edin artık. KAYBETTİNİZ!

Hiç bir oyununuza, hiç bir yönlendirmenize düşmedim. Hiç bir şekilde beni emellerinize alet edemediniz. Hiç bir şekilde maneviyat yerine parayı seçmemi sağlayamadınız. Hiç bir şekilde illegal işe bulaştıramadınız. Tüm yaptıklarınıza rağmen 1-2 günde tüm oyunlarınızı ortaya çıkardım! İftira attınız. Suçsuzluğumu kanıtlamama rağmen bastırdınız. Bu mu sizin savaş dediğiniz şey? Kabul edin artık! Hiç bir şey yapamadınız! Kabul edin! Kaybettiniz! Hem de elim kolum bağlı olduğu halde yendim sizi! Bittiniz! Hadi şimdi gelin öldürün bence. Çünkü 1000 yıl da geçse siz beni yenemezsiniz. Ben de sizin oyunlarınıza düşmem.

Eylül’ün 15 inde Ankara’da iken…

Bir kaç gündür epey yoğun bir düşünce trafiği içerisindeyim. Araya karıştı. Unutmadan Ankara’da iken yaşadığım bir olaydan kısaca bahsetmek gerektiğini düşünüyorum… Vatikan büyük elçiliğinin önünden geçerken elçiliğin içindeki görevliyle biraz sohbet ettik. Bir kahve ikram etmesini rica ettim. Girmek yasakmış. 🙂 Büyükelçi de çok meşgulmüş. Yoksa çok cana yakın biriydi. İmkan olsa kesin muhabbet uzar giderdi. Biraz konuştuk… Bir ara konuşurken bana “İsa Mesih bir kere daha dünyaya gelse Yahudiler onu bir kere daha öldürür.” dedi. Biraz garip geldi. Boynunda İsa kolyesi taktığı halde böyle bir söz sarf etmesini Yahudi ajanı oluşuna bağladım kendimce. Vatikan ne zamandan bu yana bu...

Yola çıkıyorum…

Gladio ve Onun Türkiye’deki Siyasi uzantılarına karşı mücadele vermek üzere Ankara’ya doğru yola çıkıyorum. Bir tek şey çok iyi bilinmelidir ki;Girdiğim bu yolda yaptığım her şey başta vatanım ve milletim sonrasında tüm insanlığın iyiliği içindir!Dünyaya diz çöktüren örgüt ve onun kullandığı siyasilerin yaptığı eylemleri tek tek deşifre ederek Türk Adaleti’ne sunmaya gidiyorum! Adana’da defalarca kez çeşitli dilekçelerle sunduğum bu hususların soruşturmasının dahi açılmamış olması, Ankara’da beni nelerin beklediği bilinmezini beraberinde getirmektedir. Eğer ki ben bu mücadeleyi vermezsem başta vatanıma, milletime ve bu vatan uğruna ölen şehitlerimize sonrasında da tüm insanlığa olan borcumu ödeyememiş olacağım! Eğer başlamazsam tüm insanlığa ve vatanıma...

Benim çok sevdiğim bir söz vardır…

Çakalların hükmü kurt ovaya inene kadardır… Ben size her türlü iyi niyeti ve merhameti gösterdim. Yanlış anlamayın. Layık olduğunuzdan, ya da merhameti hak ettiğinizden değil. Bana yakışan neyse onu yaptım… Fitneyle, fesatla, iftirayla, oyunla siz beni alt edemediniz… Ben doğrularla geliyorum. Karşıma çıkan herkes Gladyo’cu ilan edilecek! Herkes cezasını bulacak, ancak siz asılacaksınız!

Böyle şeyler…

Beni durdurmaz… Sadece yavaşlatır ve hırsımın artmasına sebep olur. Öyle Mit Tırlarına Operasyon yapmaya da benzemez bana operasyon yapmak… Ben İllüminati, rte, İngiltere vs. anlamam. Bir sürü “Öz” çıkartırsınız adliyeden. Göndesenize birini. Sapık şeyh diye aldırırsınız… Ya da Oktar cemaati diye… Tüh! Sakallar gitti. Ona da benzetemezsiniz artık. Lan sakalımı kestim ben! Döner miyim!

Şeytan iş başında! Tarafıma kurulan bir komplo daha deşifre edilmiştir!

Kullanmakta olduğum bilgisayara bilgim dışında çocuk pornosu yüklenmiş olup, yüklenen video 09.09.2020(bugün) tesadüf eseri farkedilmiştir.  Derhal video silinmiş, i polise haber verilmiştir. Ancak polis başka bir numarayı aramamı söyleyerek aşağıdaki numarayı göndermiştir. 155 niye 112 olmuştur bu konuya da açıklık getirilse çok iyi olurdu…

Ateşle oynadınız…

İnsanlar bana bana yaptığınız zalimlikleri öğrendiğinde, Beni çaresiz bırakmaya çalıştığınızı öğrendiğinde, Beni karalayıp yok etmeye çalıştığınızı öğrendiğinde, Gaflete düşüp öldürürseniz, öldürdüğünüzü öğrendiğinde, Ne yapacaksınız? COVID-19 bana karşı kullanılan bir silahtı değil mi? Zihin kontrolü yapıp insanların bana inanması yerine bana saldırmasını sağlayacaktınız… Yalnızlaştırdınız, kötülediniz ama kaleniz olan Adana’da bile artık herkes bana inanıyor. Bugünden sonra ise devam ettiğiniz takdirde olur başıma bir şey gelirse bütün dünya öğrenecek bana yaptıklarınızı… Siz benim manevi olarak değer verdiğim herşeye dokundunuz. Şimdi zamanını bekleyeceksiniz. Bir efsane varsa o da benim yazacağım olacak. Filmler, şarkılar, diziler artık umrumda değil. Bekleyin.