İçine girdiğimiz durumu daha bu oyunlara başlamadan elimdeki dosyayı yayınlayarak bitirebilirdim. Ki senin o dosyadan ve içeriğinden haberin yoktu. Olması da mümkün değildi.

Karşımdakinin sen olduğunu bildiğim için bu oyunu oynamayı kabul ettim. Bilmeni isterim.

Bu oyuna-savaşa-mücadeleye artık her ne diyorsan ona başka şekillerde devam etme imkanı yok mu? İlla bu senaryolarda ben TERÖRİST olmak zorunda mıyım? Terör kim ben kim… Fetöyle PKK yla DHKP-C yle ya da bilimum terör örgütleriyle uzaktan yakından alakamın olmadığını biliyosun zaten.

Terörist olarak değil de başka platformlarda başka şekillerde devam edebileceğimiz bir senaryo daha yazabilirsen devam edelim.

Asıl merak ettiğim bir konu daha var. Yani bir adamı parasız pulsuz bırakıp, çevresindeki herkesi satın alıp, attığı her adımı takip edip savaş mı yaptığını düşünüyorsun? Mantık bu mu?

Yani bana terörist iftirasını atmayı istiyorsun onu biliyoruz. Ancak bu şartlarda mı olacak illa onu anlamadım. CIA kontrolünde, TEM kontrolünde, Mossad kontrolünde ama ben saçma sapan sebeplerle terörist iftirasıyla karşılaşacağım. Yani 25 yıllık hukukumuz var. Ama yakışmıyor sana böyle bir senaryo. Yani ben yakıştıramadım.

Bana gücünü ispatlamana gerek yok. Yapabileceklerini çok iyi biliyorum. Ortada hiç bir şey yokken bile beni idam ettirebilirsin. Yani gerekirse o kadar ki gücünü ortaya koyup yapabileceğini de biliyorum. Ancak böyle bir galibiyet mi istediğin?

Dünyanın en iyi senaryolarını yazan birisin sen. Söz konusu bana Terörist iftirasını atmak olmasaydı iyiydi. Ben eminim sen beni bir çok platformda da alt edebilirsin…

Gel şu senaryoyu değiştir. Bak helak olduk. Ben burda sen orda…

Güzel haberlerini bekliyorum…

See you..