D. Rockefeller’in neye inandığı umrumda değil.

Sizin de neyin peşinde olduğunuz…

Konu benim için her zaman ONUR mücadelesiydi.

Benim kahraman olmak, ünlü olmak, zengin olmak ya da başka bir şeye ulaşmak gibi bir niyetim hayatım boyunca hiç olmadı.

D. Rockefeller kazadan kurtulmamı, okumayı doğuştan bilmemi ve üstün zekalı olmamı “Mesih” olmam olarak yorumlamış olabilir. Ancak ben o değilim.

25 yıl boyunca hayatımı mahvettiniz.

Benim tek derdim kendi onurumdu. Çünkü hayatımda bir tek kendine güvenen bir adam oldum ben.

Benim bu kadar kısa sürede illüminatiyi, masonları, dini sembolleri nasıl kullandığınızı, subliminal mesajlarınızı, siyasi oyunlarınızı ve size dair diğer gerçekleri çözmüş olmam sizin için yeterli olsa bile benim umrumda değil…

Ben kendimi hiç bir zaman o sıfata koymadım…

Şerefimle oynadınız. Hayatımla oynadınız. En özelime girdiniz. Tehditler ettiniz. Şantajlar yaptınız. Zihin kontrolü yapmaya çalıştınız. Komplolar kurdunuz.

Onurlu bir adamın yapması gereken neyse onu yaptığımı göremediniz.

Görüntüler üzerinde oynama yaptınız. Benim görüntümü muhtemelen başka birinin yüzünün yerine koymuşsunuzdur. Seslerimi taklit ettiniz. Yapay zeka artık buna müsait. Akıl hastanesine ilk girişimde orda eski bir pkk lı ile görüntülerimi aldınız. İkinci gidişimde polislerin su almak için girdiği petrolde yan taraftaki araçtakiler terörist ti. O görüntüleri de aldınız. Hastane kayıtlarını da sildiniz ki polisteki ifademde “Cezai ehliyetim yok” dediğimde yalancı konumuna düşürmek için. Görüntüleri de medyada algı operasyonu yapmak için kullanacaktınız.

Evime kitaplar yerleştirdiniz. Bunların hukuki bir değeri olmasa da bunlar da algı operasyonu için kullanılacaktı.

KVP de İskender Büyük gibi mahkemede savunma yapmamı bekliyordunuz. Ama beklediğiniz gibi olmadı. Avukatı bile istemeyeceğimi sanıyordunuz.

Artık umrumda değil.

İnsan psikolojisini en az sizin kadar bildiğim için beni yönlendirmeniz kolay olmadı. Aksine ben sizi inanmanızı istediğim şeye inandırdım.

Kitap yazmayı planlıyordum ama gerek duymuyorum artık. Sırlarınız benimle mezara gidecek. Komployu da yapmayı düşünüyorsanız yapın.

İtiraz etmeyeceğim.

Tek bir gerçek var. O da ben bu oyunu kaybetmedim. Sizin en zekiniz olarak gördüğünüz D. Rockefeller’in parmak şıklatmak kadar kolay olduğunu söylediği bu senaryo ne yazık ki bana takıldı…

Peşimi bırakın desem de bırakmayacağınızı bildiğim için her zaman her yerde karşıma çıkmaya cesaret edebilmenizi bekliyor olacağım..

Oyun bitti. Hoşçakalın…

Leave a Reply