Nasıl gidiyor yalan, ihanet ve inkar üçgeni?

Dünyayı yönetme planları falan…

Severek izliyoruz diyordum eskiden artık pek bir sesin soluğun da çıkmaz oldu…

Gerçi tek yapabildiğin bana küfür edip, hakaret edip, tehdit etmek…

Bu yazımda sana küçük ipuçları verip zihnini açayım biraz…

Şimdi sen beni peygamber ilan etmeye çalışıyorsun buraya kadarını anladık…

Beni buraya kapattığın için çok fazla kilo aldım. Bunları spor yaparak vermem şart.

İstanbul’da olaylar başlayacak. İstanbul’a da gelmem şart.

Yanımda beni yanlış yönlendirebilecek birinin olması da şart.

Şimdi asıl sorulması gereken soruları sorayım…

Soru 1- Biliyorsun ki geçmişte spor yaparak zayıfladığım dönemde spor salonuna gidiyordum. Doğru düzgün spor yapabilecek kıyafetim bile yok iken, spor salonuna gidebilecek param yok iken, diyet yiyecekler almaya param yok iken nasıl zayıflayabilirim?

Soru 2 – Böyle bir komplonun içerisinde iken hareket edebilme özgürlüğüm olmadan hiç bir köşesini bilmediğim İstanbul’a ne yapmaya geleceğim? Ne yapacağımı düşünerek geleceğim?

Soru 3 – Kadın ya da erkek farketmeksizin yanıma birilerini aldım diyelim ki. Onunla birlikte bir yemek yiyecek hatta bırak yemeği bir ekmek alıp bölüşecek param yokken kim benim yanımda durur? Dursa bile ben öyle bir olayı kabul eder miyim?

Soru 4 – Korku ve anksiyetenin yüksek olması geçmişte senin bana düzenli olarak gönderdiğin metamfetaminle doğru orantılı iken metamfetamin kullanmadığım halde hala aynı yoldan gitmeye çalışarak nereye varmaya çalışıyorsun?

Soru 5 – İhaneti ortaya çıkmış ve kanıtlanmış insanları kullanarak onların bana bir kez daha ihanet etmelerine izin verebileceğimi nerden çıkardın? Ordan bakınca gerizekalı gibi mi görünüyorum gerçekten?

Şimdi sen ekibinle birlikte bu soruları biraz düşün…

Şimdi sana söyleyeceğim ipuçlarını da aklında iyi tut. Lazım olacak. Çünkü bunlara cevap arıyorsun ancak yanlış soruları soruyorsun. Sorman gereken sorular bunlar… Bunların cevabını biraz mantıklı düşünürsen bulacağına eminim…

İpucu 1 – Karşımda sizin gibi insanlar varken, ben biriyle evlenerek onun hayatını zindana çevirir miyim? Ya da ilerisini düşünecek olursak tüm insanları köleleştirdiğiniz dünyaya bir çocuk getirir miyim?

İpucu 2 – Bu kadar çok olasılık varken ve halen beni istediğin noktaya çekme ihtimalin varken beni buradan çıkarmayarak şansını günden güne azaltmış olmuyor musun?

İpucu 3 – Bana ihanet etmesi için hayatıma giren eskilerin değil de yeni insanlar olması gerektiğinin farkında değil misin? Ayrıca bu hayatta tek bir kişi için düşünmeden hareket edebileceğimi fakat o insanı kullanmanın artık imkansız olduğunu görmüyor musun?

İpucu 4 – Halen, tuzak olduğunu bile bile beni istediğin noktaya getirmenin ne kadar kolay olduğunu ama gereken malzemeyi bulamadığının farkında değil misin?

İpucu 5 – Beni buradan çıkarmadığın sürece tüm hesaplanan olasılıkların aslında bir anlamının olmadığını her şeyin ben sahaya çıktığım anda belli olacağının farkında değil misin?

Hadi… Bugünkü ev ödevin bu.

Bu konulara çalış. Sonra devam ederiz.

Huzurunuzda büyük şükranlarımı sunuyor, ihanet, yalan ve inkar üçgeni içerisindeki dünya yönetiminde size başarılar diliyorum Yüce Baron.